Üntes VRF TESKON Sodex Fuarı’na Katıldı

05.05.2017
Üntes VRF, Türkiye’de tek yetkili distribütörü olduğu Hisense ürünleri ile İzmir’de düzenlenen 2017 Teskon Sodex Fuarı’nda yerini aldı.

19 Nisan-22 Nisan 2017 tarihleri arasında İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşen TESKON, doğalgaz, ısıtma, soğutma, klima, pompa, vana, tesisat, su arıtma gibi sektörün farklı ürün gruplarını tek bir çatı altında toplarken aynı zamanda, 13. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresine de ev sahipliği yaptı.

Üntes de VRF pazarına girdiği Hisense ürünleri ile birlikte fuarda yerini aldı. Üntes’e yakışır stantta VRF ürünlerinin geniş ürün gamını görmek mümkündü. Fuar kapsamında stantta sergilenen dış üniteler;  kaset tip, duvar tipi, kanal tipi, yer/tavan tipi, %100 taze hava besleme iç üniteleri; bağlantı kitleri ve kontrol aksesuarları sektörle buluştu.  İlk günden itibaren yoğun ilginin olduğu stantta “İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü” ekibine “Hisense VRF Sistemler ve Mimari Çözümler” sunumu yapıldı. ESSİAD ekibinin de ziyaret ettiği stantta farklı bölgelerden gelen sektör müşteri ağırlandı. Standa müşterilerin ilgisi oldukça yoğundu.

TESKON sırasında düzenlenen Üntes-VRF Hisense lansmanı ise 500’e yakın kaltılımcı ile oldukça keyifli geçti. Sektörün öncüleri Hisense ürünleri ile tanışma fırsatı elde ettiler.
Kongreye de aktif katılım gerçekleştiren Üntes ekibinden Ar-Ge Mühendisi Akbar Firouzfar “Fan-Coil Ünitesi Komponentlerinin Bütünleşik Performansının Değerlendirilmesi” konulu sunum yaptı. Sektör profesyonellerinin yoğun katılımı olan bu seminer, simülasyon ve simülasyon tabanlı ürün geliştirme sempozyumunda sunuldu.
  • Günay Amerika Afrika Batı ve Doğu Avrupa Orta Doğu ve Körfez Bölgesi Orta Asya ve Türki Cumhuriyetler
  • Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik ÜNTES tarafından sağlanmaktadır.
  • İzinsiz kopyalanamaz, kaynak gösterilerek iktibas edilemez. Her hakkı saklıdır. 2015 ©
  • ÜNTES ISITMA KLİMA SOĞUTMA SAN. TİC. A.Ş.
  • 53. Cad. 1450. Sok. Ulusoy Plaza No: 9/50 06520 Çukurambar - ANKARA
  • +90 (312) 287 91 00    untes@untes.com.tr