Üntes VRF Yetkili Servislerine Uygulamalı Hisense VRF Teknik Servis Eğitimi Verdi

05.05.2017
Hisense’in Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olan Üntes VRF, satış sonrasında müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için yetkili servislerine uygulamalı teknik eğitim verdi.

Üntes VRF Satış Sonrası Hizmetler birimi tarafından 10-18 Nisan 2017 tarihleri arasında Üntes Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen 3 farklı oturumdan oluşan eğitime 75 yetkili servis personeli katıldı. Eğitimlerde yetkili servisler bünyesinde çalışan teknisyenlerin, ürün ve teknik bilgi seviyelerinin arttırılması hedeflendi. Ürün tanıtımlarının yanı sıra, cihaz kurulum, işletmeye alma, kumandaların tanıtımı, cihaz kontrolü, çalışma parametrelerini inceleme ve diğer elektromekanik ekipmanların çalışma fonksiyonları gibi konuların da yer aldığı eğitimde, katılımcılar ürünler üzerinde uygulamalı eğitim alma fırsatı elde ettiler.

Eğitimlere, Üntes VRF Satış Sonrası Hizmetler ekibi ile Hisense Hisense Bölge Satış Müdürü Shane Dong ve Ürün Müdürü Forrest Wang da katıldı.

Eğitim sonunda, sertifikalarını alan servisler Üntes VRF’nin tam yetkili servisi olmaya hak kazandılar. Satış sonrası hizmetlerin öneminin farkında olan Üntes, Türkiye çapındaki 102 yetkili servisi ile müşterilerine uzman partnerleri ile yerinde ve hızlı hizmet verme yetkinliğine sahiptir.

Servislerin tam yetkili olarak Üntes VRF – Hisense’i temsil edebilmesinde verilen eğitimlerin önemini vurgulayan Üntes VRF Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Salih Çiçek “Satış sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyetinin en iyi şekilde sağlanması için servis eğitimlerine çok önem veriyoruz. Gerek teknik eğitimler, gerekse de kişisel eğitimlerle servis organizasyonumuzun en üst düzeyde yapılanmasına özen gösteriyoruz” dedi
  • Günay Amerika Afrika Batı ve Doğu Avrupa Orta Doğu ve Körfez Bölgesi Orta Asya ve Türki Cumhuriyetler
  • Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik ÜNTES tarafından sağlanmaktadır.
  • İzinsiz kopyalanamaz, kaynak gösterilerek iktibas edilemez. Her hakkı saklıdır. 2015 ©
  • ÜNTES ISITMA KLİMA SOĞUTMA SAN. TİC. A.Ş.
  • 53. Cad. 1450. Sok. Ulusoy Plaza No: 9/50 06520 Çukurambar - ANKARA
  • +90 (312) 287 91 00    untes@untes.com.tr