Üntes Sodex Ankara Fuarı’nda Sektörü Ağırladı

18.05.2017
Üntes, tam kadro olarak 10-13 Mayıs tarihlerinde ATO Congressium’da düzenlenen Sodex Ankara Fuarı’nda yerini aldı. Üntes, fuarda Türkiye’de tek yetkili distribütörü olduğu Hisense ürünleri, yeni rooftop çatı tipi klima santralleri ve diğer merkezi sistem ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturdu.

İklimlendirme sektörünün en önemli buluşmalarına ev sahipliği yapan SODEX Ankara, ATO Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi’nde HVAC-R sektörünü bir araya getirdi. Fuar, doğalgaz, ısıtma, soğutma, klima, pompa, vana, tesisat, su arıtma, jeotermal ve güneş enerjisi sistemleri gibi farklı ürün gruplarını tek bir çatı altında toplayarak, ziyaretçilerine sektörün yeniliklerini keşfetme imkanı sundu.

İklimlendirme Sanayi İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından desteklenen  fuarın açılışını yapan Çevre ve Şehircilik Bakanı Sn. Mehmet Özhaseki Üntes standını ziyaret etti ve üretimler hakkında bilgi aldı.

Üntes, VRF pazarına girdiği Hisense Hitachi Air Conditioning Co. Ltd. Hisense VRF sistemleriyle birlikte yeni ürünleriyle fuarda yerini aldı.
Üntes’e yakışır stantta VRF ve merkezi iklimlendirme sistemlerinin geniş ürün gamını görmek mümkündü. Fuar kapsamında stantta sergilenen dış üniteler;  kaset tip, duvar tipi, kanal tipi, yer/tavan tipi, %100 taze hava besleme iç üniteleri; bağlantı kitleri ve kontrol aksesuarları, rooftop çatı tipi ve standart klima santrali, su soğutma grubu ve kabinli ve gizli tip fan coil üniteleri sektörle buluştu.

İlk günden itibaren yoğun ilginin olduğu stantta ziyaretçilere “Hisense VRF Sistemler ve Mimari Çözümler” sunumları yapıldı. Ayrıca, Üntes Klima santralleri ve Hisense iç üniteleri ile VRF DX uygulamaları (çoklu kombinasyon uygulamaları) ve sedece DX klima santrali VRF dışi ünite uygulamaları (tekli kombinasyon) ile ilgili bilgiler verildi. Ayrıca, Üntes etkin servis anlayışı ve 110’a ulaşan Üntes VRF servis ağı anlatıldı. Standa müşterilerin ilgisi oldukça yoğundu.
  • Günay Amerika Afrika Batı ve Doğu Avrupa Orta Doğu ve Körfez Bölgesi Orta Asya ve Türki Cumhuriyetler
  • Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik ÜNTES tarafından sağlanmaktadır.
  • İzinsiz kopyalanamaz, kaynak gösterilerek iktibas edilemez. Her hakkı saklıdır. 2015 ©
  • ÜNTES ISITMA KLİMA SOĞUTMA SAN. TİC. A.Ş.
  • 53. Cad. 1450. Sok. Ulusoy Plaza No: 9/50 06520 Çukurambar - ANKARA
  • +90 (312) 287 91 00    untes@untes.com.tr