Üntes VRF Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Öğrencileri ile Buluştu

18.05.2017
Üntes VRF Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Öğrencileri ile Buluştu
Üntes VRF ekibi, Doç. Dr. Mustafa Aktaş önderliğinde Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi’nde düzenlenen seminerde Enerji Sistemleri Mühendisliği öğrencileri ile buluştu. Gerek öğrencilerin, gerekse de akademik kadronun yoğun ilgisinin olduğu seminerde Üntes VRF ekibi tam kadro olarak yer aldı.

Hisense Hitachi Air Conditioning Systems Co. Ltd. Bölge Müdürü Shane Dong Hisense Hitachi hakkında genel bilgi verirken, Üntes VRF Genel Müdürü Yalım Atalay “İklimlendirme Sistemlerinde Enerji Verimliliği ve İyi Bir Alternatif Olarak VRF Sistemleri” konulu sunumu yaptı
.
Üntes, her yıl önemli sayıda Enerji Sistemleri Mühendisliği öğrencisine staj imkanı sunuyor. Şirket hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda da başarılı stajlar, mezuniyet sonrası tam zamanlı iş fırsatına dönüşüyor. Seminerde, Üntes VRF Sistemleri A.Ş. ekibinden Enerji Sistemleri Mühendisi Öykü Yalçıntepe de geleceğin meslektaşlarına kendi tecrübelerini aktardı.

Öğrencilerin yoğun ilgisinin olduğu seminer, Shane Dong ve Yalım Atalay’a katkılarından dolayı plaket sunulması ve fakülte enerji laboratuvarlarının ziyareti ile sona erdi.
Okunma Sayısı: 1420   |   Güncelleme Tarihi: 18.05.2017    Yazdır
Etiketler:
Üntes Vrf, Hisense, ,
  • Günay Amerika Afrika Batı ve Doğu Avrupa Orta Doğu ve Körfez Bölgesi Orta Asya ve Türki Cumhuriyetler
  • Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik ÜNTES tarafından sağlanmaktadır.
  • İzinsiz kopyalanamaz, kaynak gösterilerek iktibas edilemez. Her hakkı saklıdır. 2015 ©
  • ÜNTES ISITMA KLİMA SOĞUTMA SAN. TİC. A.Ş.
  • 53. Cad. 1450. Sok. Ulusoy Plaza No: 9/50 06520 Çukurambar - ANKARA
  • +90 (312) 287 91 00    untes@untes.com.tr