Beşiktaş'ın Kartal Yuvası Vodafone Arena ‘nın Tercihi ÜNTES

Proje Tanımı
Türkiye'nin İlk Akıllı Stadyumu Vodafone Arena ÜNTES ile İklimlendirilecek!

Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşması kapsamında Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında imzalanan anlaşma ile yapımına başlanan yeni stadının iklimlendirme sistemlerindeki tercihi ÜNTES oldu.

15 yıllık sponsorluk anlaşması ile yeni spor ve eğlence kompleksi olarak tasarlanan Vodafone Arena, zengin içerikli dijital ekran çözümleri, geniş bant mobil iletişim araçları, tam kapsamlı Wi-Fi ağları ve interaktif ekranları ile Türkiye'nin ilk akıllı stadyumu haline gelecek.

Yaklaşık 42.000 seyirci kapasitesine ek olarak 147 loca, 2.150 VIP koltuk, 1.800 metrekare Kartal Yuvası ve BJK müzesi ile modern mimariye sahip olan Vodafone Arena aynı zamanda eğlence merkezi, konser arenası, yaşam alanı ve moda merkezi olarak da hizmet verecek

Proje Kapsamı
Beşiktaş'a Özel Çelik Karkas PKC60 Serisi Klima Santralleri

ÜNTES 'in en yeni serilerinden olan çelik karkasa sahip 35 adet, DX Heat Pump özellikli klima santralleri Beşiktaş'ın renklerinde üretildi.

Taraftarlara daha fazla yaşam alanı sunmak için kompakt boyutlarda tasarlanıp üretilen klima santralleri toplam 3 MW' a yakın soğutma ve ısıtma kapasitelerini dx heat pump özellikleri ile sağlıyor.

30 ülkeye ihraç edilen yüksek enerji verimli rotorlu ısı geri kazanım özellikleri ile ön plana çıkan yeni PKC serisi klima santralleri daha önce de, Galatasaray Türk Telekom Arena, Avrupa'da Lyon Golf Hotel projesi gibi birçok saygın projede başarıyla tesis edildi.

PKC60 Serisi Klima Santralleri

  • Günay Amerika Afrika Batı ve Doğu Avrupa Orta Doğu ve Körfez Bölgesi Orta Asya ve Türki Cumhuriyetler
  • Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik ÜNTES tarafından sağlanmaktadır.
  • İzinsiz kopyalanamaz, kaynak gösterilerek iktibas edilemez. Her hakkı saklıdır. 2015 ©
  • ÜNTES ISITMA KLİMA SOĞUTMA SAN. TİC. A.Ş.
  • 53. Cad. 1450. Sok. Ulusoy Plaza No: 9/50 06520 Çukurambar - ANKARA
  • +90 (312) 287 91 00    untes@untes.com.tr