İklimlendirme Uzmanı olan Üntes sürdürülebilir konforu ve verimliliği hedeflemektedir: konfor, maksimum enerji verimliliği, optimize yatırım hedefleri, en yüksek çevresel standartları ve enerjiyi daha Güvenli, daha Verimli ve daha Üretken şekilde kullanmaları için yenilikçi ve entegre çözümleri temin ederek iş ortaklarımızın beklentilerini karşılamada en iyi çözümleri sağlamaktadır.

Yatırımcılar & Operatörler

Varlığımızın ana amacı, ürünlerimizin son kullanıcıları olan sizlere yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunmaktır. Ortaklarımız, dağıtıcılarımız, tedarikçilerimiz, yetkili hizmet sağlayıcılarımız ve yüksek kalitede ham madde üreticilerimiz, yenilikçi iklim çözümleri yaratma yaklaşımımızın temelini oluşturmaktadır.

Biz, en az bizim kadar yenilikçi ve müşteri odaklı olan hissedarlarımız ile birlikte yatırımların geri dönüşlerinin, büyük coğrafik alanlarda teknik ve ticari faaliyetlerde bulunulduğu zaman tümden koşulsuz olması gerektiğinin bilincindeyiz. Ürünlerimizin tümü dünya çapında kabul görmekte ve tanınmaktadır; Üntes tarafından sunulan üretim çözümleri, mükemmel kalite, güvence seviyeleri ve garantili servis avantajları ile bilinmektedir. Siz sayın müşterilerimiz esasında bir kazan-kazan ortaklığının entegre bir parçasısınızdır çünkü aramızdaki profesyonel ilişkinin, size en verimli ürünlerimizi sağlamak ile sağlamlaşacağının farkındayız. Bu düşünce doğrultusunda hareket ederek:
Kaliteli ürünlerimize / hizmetlerimize erişiminizi kolaylaştırmaktayız.
Ürünlerimizin, tüm ömürleri boyunca tam performansta işlev görmelerini sağlamak üzere üst kaliteli ham maddeleri kullanmaktayız.
Bizi ne zaman satış sonrası yaratıcı çözümü için çağırırsanız çağırın ilk günkü heyecanımız ile hareket etmekteyiz.
Okunma Sayısı: 1803   |   Güncelleme Tarihi: 01.09.2015    Yazdır
  • Günay Amerika Afrika Batı ve Doğu Avrupa Orta Doğu ve Körfez Bölgesi Orta Asya ve Türki Cumhuriyetler
  • Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik ÜNTES tarafından sağlanmaktadır.
  • İzinsiz kopyalanamaz, kaynak gösterilerek iktibas edilemez. Her hakkı saklıdır. 2015 ©
  • ÜNTES ISITMA KLİMA SOĞUTMA SAN. TİC. A.Ş.
  • 53. Cad. 1450. Sok. Ulusoy Plaza No: 9/50 06520 Çukurambar - ANKARA
  • +90 (312) 287 91 00    untes@untes.com.tr